Запорізька загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів Запорізької міської ради Запорізької області

Інформація для батьків

До уваги батьків!

З 2 по 26 червня 2014 року на базі ЗОШ №4 буде організовано роботу літнього пришкільного табору "Країна сонячних зайчиків".

Оплата: 17 грн. (оплата держави) + 10 грн доплата за харчування батьками (в день).

Додаткова оплата за масові заход.

Попередній запис бажаючих - до 24 квітня у класних керівників.

До уваги батьків!

З метою забезпечення взаємодії між працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Шевченківського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області та педагогічною, учнівською і батьківською громадськістю, повідомляю вам, що за Запорізькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 4 Запорізької міської ради Запорізької області, закріплений оперуповноважений СКМСД Шевченківського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області ст. лейтенант міліції Ульяненко Костянтин Володимирович.

АДРЕСА: 69068, м. Запоріжжя, вул. 8 Березня, 27, кабінет № 43, т. 287-22-60, електронна адреса shevm@uvd.zp.ua.

Електронна адреса відділу кримінальної міліції у справах дітей Головного Управління МВС України в Запорізькій області okmdnzp@rambler.ru, та Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України ditypolice@mvs.gov.ua.

Центр соціальної служби сім'ї, дітей та молодіі - 69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, б. 20, відділ по Шевченківському району ЗМЦСССДМ: м. Запоріжжя, вул. Мікояна, б. 16, т. 769-55-41 (приміщення Запорізької загальноосвітньої школи І-III ступенів № 95).

Відділ по Шевченківському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради (начальник Єрохіна Наталія Володимирівна, т. 289-90-77).

Чергова частина Шевченківського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області 287-20-02.