Запорізька загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів Запорізької міської ради Запорізької області

 

Готуємося до ЗНО

До уваги учасників ЗНО 2014 року!

У календарі проведення ЗНО відбулися зміни: змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році. Тестування з всесвітньої історії відбудеться - 16 червня, біології - 25 червня 2014 року.

 

Календар проведення ЗНО-2014

 

ЗНО 2014 проводитиметься з 3 до 27 червня.

В 2014 році було збережено дві сесії лише для найбільш масового тестування - української мови і літератури, проведення яких заплановано на 5 та 6 червня.

Розпочнеться основна сесія ЗНО 3 червня тестуванням з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської). Згідно з графіком проведення ЗНО 10 червня відбудеться тестування з російської мови, 12 червня - з математики, 14 червня - з географії, 16 червня - з біології, 18 червня - з фізики, 20 червня - з історії України. 23 червня - з хімії, 25 червня - зі всесвітньої історії. Завершується ЗНО світовою літературою 27 червня 2014 року.

Результати учасників оголошуватимуться поступово, починаючи з 19 червня. Результати з усіх тестувань учасникам буде оголошено не пізніше 8 липня 2014 року.

Як і в минулі роки, для тих учасників, які зареєструвалися, але з поважної причини не були присутні на тестуванні, передбачено додаткову сесію. Особливістю додаткової сесії є проведення тестувань з двох предметів в один день у стислі строки - з 4 липня до 11 липня. Результати учасників, які складали тестування у додаткову сесію, буде оголошено до 17 липня 2014 року.

Матеріали для підготовки розміщено на сайті Дніпропетровського РЦОЯО www.dneprtest.dp.ua в розділі «Підготовка до ЗНО». Однією з ефективних складових підготовки до тестування є пробне ЗНО. Реєстрація для участі у пробному тестуванні триває до 30 листопада на сайті Дніпропетровського РЦОЯО.

Щодо деяких аспектів Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році:

1. Серед документів, які необхідно надати вступнику під час подання заяви обов'язковий сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти). Під час вступної кампанії 2014 року вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках.

2. Приймальні комісії вищих навчальних закладів допускають до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (або їх копії) з відповідних загальноосвітніх предметів:

- для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста - не нижче 124 балів з конкурсних предметів;

- для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) - не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних конкурсних предметів.